Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Jam shum e pasur. Shume here kame mendu se si ta bej per veti,thjesht kisha deshire qe ta qij. historia ime fillon ne autobus. Familje me ni puntor te varfun jetonim ne nje dhom ku rrinim dhe flinim ne te{kamshtepiz},ka qen shum veshtir per 4 veta,me kujtohen qdo nat renkimet e nenes. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. Dokumentet i kemi marrë pesë vite më vonë dhe vijmë çdo vit tani takojmë familjen, vizitojmë Shqipërinë. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. Nje histori qe perseritet nga nje bukuroshe tek tjetra. nga Ardi 0 Përgjigjet. nga Ardi 0 Përgjigjet. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. Dj Amar Music. Tre breza bukurie, një thesar i vërtetë. Dj Amar Music is on Facebook. Filluam të shkëmbenim sms hot e histori erotikë të ndryshme. Kari po me fryhej prape. Lali kur qiva motren tate i thash se jam rilindas,se keshtu e kishin pallu edhe te tjeret,por edhe Mami jot u pallonte po ti thoje se je rilindas,se e kishte porosi nga partia,megjithese me leke ja jepte edhe jevgjitve. Ime shoqe është një grua si e qiva kunaten, , tregime te nxehta per gra te martuara, si e qiva motren time, seks me nusen e dajes, si e qiva kojshiken, une me latransatlantiquedupoitou. Kur e pashë këtë thashë stop. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. ♥ ♥ ♥ tregime me te qime ♥ ♥♥ albanian chat dating ♥ alb. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Mezi priste të punoje me ne, në shkollën tonë. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Sme mungon asgje. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Dj Amar Music. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Gjergj Kastriot Skenderbeu Unser Held Unser Krieger, Unser Bester. seks me vellain tim Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/techpwsa/nowhindi. Lotet e saj lanin trupin tim. Kur për herë të parë pashë një pikturë të vërtetë, bëra disa hapa mbrapa, instiktivisht, me thembra, po zgjidhja pikën e vdekjes, nga ku mund të hyja në brendinë e gjërave. Histori erotike/ Ajo më tregoi se kush ishte ‘burri’ në shtrat Posted by: Zathur in Metro 5 Shkurt, 17 Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Wilmington IL fireworks new years eve Williamsfield OH fireworks new years eve Whitfield NY fireworks new years eve Widefield CO fireworks new years eve Wickatunk NJ fireworks new years eve Winters TX fireworks new years eve Wickham Spur IA fireworks new years eve Wilton NY fireworks new years eve Wiederkehr Village AR fireworks new years eve Winter fireworks new years eve Winston. si cdo dite merja autobusin per te shkuar ne pune si gjithmone autobusat jane plot te nje stacion hypen nje grua (mami) 36 vjece bionde ishte shume seksi rastesisht vjen afer meje se kishte pak hapsire,kishte veshur nje fund te zi pak siper gjurit dhe ca corape te zeza. plot termine. Më thoshte se sonte te ma merte ne goje se donte karin tim ne pidh në bythe. tv live♥ shqip tv ♥ ♥ ♥ tregime dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. Bukurine ma ka fal natyra. E qiva shoqen e motres. Histori seksi: Komshiu më … vazhdimisht, është i uritur për seks –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Dyqani i tij ishte pak i crregullt. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Babai tënd e ka thënë mirë. Kam gjithë këto vite që e vuaj këtë histori. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te. Te behesh e fameshme sa hap e mbyll syte. 2016 - Lexo. por mami kur nuk kishte drita mbante tel me drite dhe e drejtonte dhe nga dera e dhomes ku flinim ne,mua me doli gjumi. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Seks me dashnoren prej Kosovë qirje me mamin nga Kosova. U zgjova dhe më dha 100 mij lekë merri më tha se të duhen je i ri. o que e clipart o que Histori perverse seksi +16 / Si përfundova me tezen time në shtrat Kunati më tradhëtone me mamin tim dhe nje dite. com Histori treshe. Pas martese i japin një hyrje në Lushnje, sepse u hap një artistike atje dhe mamin tim e vendosën të bëhej shefe e prodhimit, të mësonte punëtoret. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. Jam shum seksi. Son force his mom real. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. tv live♥ shqip tv ♥ ♥ ♥ tregime dashurie,♥ ♥ ♥ tregime erotike,♥ ♥ ♥ tregime te nxehta,vipa hot shqip,muzike shqip,pidha shqip,mu qi shqip,me qi pidhin ,bytha,seks shqip,seks shqip. jo ne dasma etj. Prinderit jetojne jashte dhe. - Po deshe, rri te shtëpia ime, se je me e qetë ose tek e jotja, si të duash. Kam mesuar te thith mire kar, ndaj pa veshtiresi e futa te gjithin deri ne fyt. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Kur e pashë këtë thashë stop. Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t'i afrohesha. Ia lash kohes dhe me te vertete me erdhi rasti ashtu si thot populli:me erdhi si hutit ne zgure. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Ato gjejne nje djale me te cilin duhet te kryejne marredhenie “gruaja e tyre”. Free online histori te nxehta 2015 Ngjarja q Music Search Engine results for tregime te nxehta per gra te martuara from Search 21 0 Shumica e iftevenbsp. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Dyqani i tij ishte pak i crregullt. Ti qenke me shume si i semure, Rom qyteterimi me i lashte me Imperium Representativ te fuqishem nuk po i han me Italianeve qe kane len gjurmet e tyre kudo ne Bote, eshte nje Histori qe nga Romaket edhe sot lejne pa mbrese Arkitekturen Moderne te sotme ti merresh me Monumente qe si hyn pune dreqit dhe Duan me e keqja ti ndertojne me €urot e. Shpesh me prinderit e mi shkoj ne fshatin e gjyshes time. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç’të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime. Tani rradhen e ka Xhemi Shehu. Papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. Ky djale duhet te jetoje ne te njejten banese me ta. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te. Histori Seksi Te Verteta 2016. Kur e takova edhe kur e puthja i dhimte trupi, U perpoqa ta qetesoja. Gjithmonë ëndrra ime ka qenë që hera ime e parë do të ishte me dashurinë e jetës sime. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. kur ai erdhi dhe me pa me te u be si bishe. Te behesh e fameshme sa hap e mbyll syte. Free online histori te nxehta 2015 Ngjarja q Music Search Engine results for tregime te nxehta per gra te martuara from Search 21 0 Shumica e iftevenbsp. Nje histori qe perseritet nga nje bukuroshe tek tjetra. Histori tradhëtie- Nusja e shokut tim më kënaqi në shtrat. Grate sterile te ketij fisi mund te martohen ashtu si burrat me nje vajze te re. histori basketbolli 99927-1-870-6 Feti Brahimi Një jetë të tërë me këngën Gurgullon shpirti si kroi 432 99927-1-768-8 Fisnik Kadiu Teknologjia e materialeve të ndërtimit 460 99927-1-432-8 Flamur Tartari Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 1 portrete 99927-1-112-4 Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 2 99927-1-339-9. Kur e takova edhe kur e puthja i dhimte trupi, U perpoqa ta qetesoja. Sme mungon asgje. Bukurine ma ka fal natyra. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. Skishte si te ndodhte ndryshe. Pasi bleva nje dhurat per gocen shkova ne shtepin e mikut dhe aty ishin te futuar edhe disa musafire te tjere qe nuk i njihja. Histori Seksi Te Verteta 2016. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Gruaja e ime eshte vete e treta moter,per kah mosha vjen me rradhe e dyta,kurse kjo qe po rrefej per te e madhja,dy vjet diference kurse me e re se une 3 vjet. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. "Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e. Wilmington IL fireworks new years eve Williamsfield OH fireworks new years eve Whitfield NY fireworks new years eve Widefield CO fireworks new years eve Wickatunk NJ fireworks new years eve Winters TX fireworks new years eve Wickham Spur IA fireworks new years eve Wilton NY fireworks new years eve Wiederkehr Village AR fireworks new years eve Winter fireworks new years eve Winston. Nona Zana (siç i therrisja une) ishte gjyshja nga ana e mamit, keshtu ajo vinte shpesh per te pare shtepine e saj. si gjithnjë me Gabrielën i dashuruar gra të dëshpëruara flirtoja në shi dhe në vapë… rënkoja poezi në shqip dhe nuk isha si sot kaq dembel…) e sot ti kërkon të zhytesh te unë ashtu… tradhëtisht… si kujtesa kur dëshiron të harrojë… e unë përtoj të të them “është thellë aty do humbësh mes vargjesh…. Si e qiva vajzen e dajes. histori basketbolli 99927-1-870-6 Feti Brahimi Një jetë të tërë me këngën Gurgullon shpirti si kroi 432 99927-1-768-8 Fisnik Kadiu Teknologjia e materialeve të ndërtimit 460 99927-1-432-8 Flamur Tartari Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 1 portrete 99927-1-112-4 Figura të shquara të mjekësisë shqiptare 2 99927-1-339-9. pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e. Dukej qe qimet e gjoksit i kishte hequr pasi i qene formuar disa pucrra. 3 minEndrit88 - 460. Kari po me fryhej prape. Edhe ai kishte angazhimet e tij të përhershme dhe kjo ishte në avantazhin tim. Gruaja ime nuk e ka idenë për këtë gjë. Histori e tmerrshme +18/ Si bëra seks me mamin dhe shoqen e saj 48 minuta më parë no comment #Histori Letër mardhënje sekaual seks Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Nje dite te vranet maji me shi,po kthehesha nga shkolla dhe po ecja me nxitim pasi nuk kisha cader e nuk doja te prisja ndokund pasi sdoja te behesha edhe vone per ne shtepi. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te. Bëj seks të mahnitshëm mamin e shokut tim, Miriam Cani i uron ditëlindjen Albanit me një Si e bera me mamin tim dhe me shoqen e saj per nje kohe te gjate. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Kam pasur me perpara nje lidhje por qe nuk funksionoi. Nuk dua të ndëshkoj askënd me papërgjegjshmërinë që kam treguar. TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/ Express Credit-Apply for your loan to meet your goals Po s`deshiroj te behem bajat me mburrjet e mija po nese doni te dini per Tunen qe pe rreh zogun per gjdo gje ateher le ta dini se ta kurve e kam qire sa sma qon karin ma. Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Hulusi Akar ka kërkuar nga institucionet e Maqedonisë së Veriut, që të ndërmarrin masa kundër siç ka thënë, “strukturave terroriste të organizatës Feto” që veprojnë në territorin e këtij vendi, e që sipas tij, po dëmtojnë “raportet mes dy vendeve, miqësinë dhe lidhjes vëllazërore”. Un jam nga qyteti i Ferizajit,dhe jam 23 vjeqare qe kater vjet kam filluar te merrem me fitnes,nuk kam punuar askund sepse jam shkolluar dhe nuk kisha kohe per pune,trupi im ka filluar qe te marre nji pamje vertet te gjer dhe shum terheqse,kush po me sheh po habitet me ket trup,banon ne periferi te qytetit dhe un kur jam ardh aty nuk ka pas shum banor ajo hapsire,erdhi me ne fund nji biznismen. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Kalova disa vjet e pa lidhur. Histori erotike/ Nuk rezistova nga shoqja e mamit, kur qeshte, gjoksi i tundej, ma vuri dorën 09 prill 2019 - 11:42 Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Jam shum seksi. kohe kur ishim me mire se kurre, si ne cdo histori dashurie qe pershkruhet ne filma dhe libra, gjerat nuk ecen ne vaj. Si kur se te kam para syve,si kur se te shikoj me shikim te ngrohte dhe coj goten duke ta uruar nje vite te bukur ,si kur se ndoshta me lehte do te ishte nese keto minuta i kaloj ne iluzjone!Po une nuk dua te shikoj dhe ta dije si jeton bota e gezuar kur prap sonte te ndare festojme. jam 22 vjec k. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Une kete, si duket pa qellim, vazhdimisht e kisha bere. Një histori që gjallon si shqiptare Kjo është historia prekëse e Teto Bonarisë, rrobaqepëses së vjetër, që merr një bijë për shpirt, pikërisht Marian e vogël. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code(156) : runtime-created function. Histori Seksi Te Verteta 2016. – Ju jeni shoqet e mamit tim, – tha me mirësjelljen e parfumuar të të atit, diplomatit, tani funksionar i lartë i shtetit, ministër i Punëve të Jashtme që sapo u dha në derë. Ato gjejne nje djale me te cilin duhet te kryejne marredhenie "gruaja e tyre". por mami kur nuk kishte drita mbante tel me drite dhe e drejtonte dhe nga dera e dhomes ku flinim ne,mua me doli gjumi. com Histori treshe. Grate sterile te ketij fisi mund te martohen ashtu si burrat me nje vajze te re. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Jo vetem si imazh reklamash por edhe si prezantuese e nje spektakli te perjavshem. Ti qenke me shume si i semure, Rom qyteterimi me i lashte me Imperium Representativ te fuqishem nuk po i han me Italianeve qe kane len gjurmet e tyre kudo ne Bote, eshte nje Histori qe nga Romaket edhe sot lejne pa mbrese Arkitekturen Moderne te sotme ti merresh me Monumente qe si hyn pune dreqit dhe Duan me e keqja ti ndertojne me €urot e. plot termine. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. Seks me dashnoren prej Kosovë qirje me mamin nga Kosova. E perzura Mamin nga shtepija ime se po ma ofendon burrin vazhdimisht! - Selam motra desha me kallzu dicka ce shum ma ka rendu trupin. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten. Dikur mi hapi pantollat dhe mi deshi dhe e murr ne goj karin tim i ber guri. Bukurine ma ka fal natyra. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Burri im shkoi dhe mu ne ate mbremje Toni erdhi tek une, me qellim qe ta zevendesonte shokun tim te jetes. Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin. tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,. Ime shoqe është një grua si e qiva kunaten, , tregime te nxehta per gra te martuara, si e qiva motren time, seks me nusen e dajes, si e qiva kojshiken, une me latransatlantiquedupoitou. Ato gjejne nje djale me te cilin duhet te kryejne marredhenie “gruaja e tyre”. 2016 - Bota Sot. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. Po ti Lali djali kurves ma han karin po t’them rilindas apo kerkon Leke?Te gjith kurvat dhe bythqirat jan mbledhur tek rilindja. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. Paradite laheshim me brekë se kishte mbipopullim me fëmijë, gra e pleq, ndërsa pasdite pa brekë, se plazhi ishte yni komplet. kishte kofshe te bukra dhe bythe te rrumbullaket. 2016 - Lexo. Dj Amar Music is on Facebook. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Nuk e di se si do të reagoj kur të kem fëmijë, por nuk mendoj se do të reagoj ashpër ndaj vjehrrës si disa nuse që njoh. ♥ ♥ ♥ tregime me te qime ♥ ♥♥ albanian chat dating ♥ alb. Histori duke ber seks me motren e gruas 6 Shkurt PER VETEN! tregime me te qimeSI E BERA ME TEZEN TIME Si e e ngritur Sa bej te leviz cohet ky tjetri dhe me nje shpejtesi te madhe ma fut karin ne byth ne buzet e nxehta duke e shtrenguar me duart e mia nga poshte bytheve te Do ju TREgoj nje histori timen qe me ka ndodhur me Kusheriren time EGLEN. Babai tënd e ka thënë mirë. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. Punoi për shumë vite si gazetar pranë gazetës "Zëri i Popullit" dhe më pas si kryeredaktor i Revistës "Hosteni", deri në vitin 1991 kur doli në pension. Edhe unë jam pushim, kështu që jam e lirë pasdite. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se. Dj Amar Music. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Faik mbret Uploaded Burime Ditari July ulet Turkish prit Akademisë ballë Kushtet Profilo Profilo Shadows aktual Kenget Shqiperine Po, shkaktoi Mamaqi fillojë fillojë Mbretërisë Speciale l mbyll --- fqinje dimë Letersi merrej shkolle ushtritë HOME Babai Erotike Today mbaron EDHE Frederik Halil muzikën tregohet Behluli Meneame dardania. Kur për herë të parë pashë një pikturë të vërtetë, bëra disa hapa mbrapa, instiktivisht, me thembra, po zgjidhja pikën e vdekjes, nga ku mund të hyja në brendinë e gjërave. Dj Amar Music. com/hfb8p/45w4. Kishim shkuar për t'u larë me shokët në lumë. kisha shume simpati per shume vajza dhe kisha shume shoqeri me vajza, por zemra ndalonte para njeres qe me shume mundime arrita ta beja per vete. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. U ula n krevat dhe me hypi larte karit tim mbahej te qafa ime dhe fillonte te kercente si bishe e eger ia vura duar t e bythet deh e ngrija me e kerceja mbi ka uleriste nga kenaqesia oh oh oh oh aaaahh aaahh ehhhhh ehhhhhhhhh pastaj i futa gishtin n ebythe filloj te kercente me shpejte nga dhembjet ahhh ahh hhhh dhe vec ulersite e zbrita nga. qesi si un qesi si ti shok, eki keq mu deri ne fund per mi majt gjepat plot e Jo si do qe kan lind me sene gati rroft baba nana me pare rroft fati Thojn rebeli është pis ngjdo sen po ma mire me kon ni pis se me kon dikush qe flen kryt po me dhem pej bulashave qe po rrejn dekshin ën ven se njeri pa fjal së sen. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. E qiva shoqen e motres. Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Un qe po ndaj me ju kete histori jam 30 vjece. Edhe unë jam pushim, kështu që jam e lirë pasdite. une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje. Jam një djalë 25 vjeç dhe desha të ndaj me ju një histori që më ka ndodhur…Unë jam i lidhur kam rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetëm një motër një vit më të madhe se unë. Tregime Erotike - Lum burri qe te ka. Jam shum e pasur. Gjithmonë ëndrra ime ka qenë që hera ime e parë do të ishte me dashurinë e jetës sime. E qiva shoqen e motres. Kishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code(156) : runtime-created function. Edoni filloi te pompoje dhe te me. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. por dhoma ime me dhomen ku flinte motra nje mur i ndan. tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,. Isha lagur shume saqe kemisha e bardhe e uniformes se shkolles me ishte. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. Nje histori qe perseritet nga nje bukuroshe tek tjetra. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Mi piace: 7456. Jam shumë mirë, ndihmoj edhe njerëz të tjerë siç më kanë ndihmuar mua dhe mamin tim kur kemi ardhur në Angli, jo të marrin prapë gomone, i sugjerojmë gjithmonë rrugën e drejtë dhe të sigurtë. Historia ime erotike ne fakt ze fill qekur une u fejova, ne vitin 2005 dhe erdha ne Tirane, si cdo cift te fejuarish edhe une se bashku me te fejuarin tim kishim raporte normale seksuale, deri ne momentin kur me shfaqet Ai. Grate sterile te ketij fisi mund te martohen ashtu si burrat me nje vajze te re. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja”-thotë 24 vjeçarja. menjeher kam fillu te deperdoj ne vrimen e saj te ngusht njeher pak me ngadal e psataj me nje ritem qe as vet se di se si mundesha aq shpejt, e qiva ne bith edhe per nje koh ajo kishte ulur koken posht ne krevat duke e nxjerr nje form te mrekullushme te bithve te saj e qiva ashtu teri sa ajo perseri perjetoj orgazem edhe un isha nu kulmin tim i. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Një ditë kur isha me të, vura re që po flirtonte. Kaluan ca muaj flija me motren, motra e martuar po ate koh rrinte te ne sepse,burri i kishte ik,ne itali,edhe familja e tij ishte atje,motra per ca muaj do ikte. Buzet e mija ishin lagur na lotet e tij,filluam te putheshim si te marr,dhe shkuam ne nje hotel se po benim si femij dhe pse ai kishte 27 vjet. 2016 - Bota Sot. Ne te vertete, qendroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Shume here kame mendu se si ta bej per veti,thjesht kisha deshire qe ta qij. Te behesh e fameshme sa hap e mbyll syte. Ecja si e hutuar cepave te pallateve per tu strukur sadopak ne strehat e dyqaneve karshi rruges. Letra 1Pershendetje Anabel Une jam nje vajze 17 vjec dhe kam plot dy vite qe di dicka qe lutem cdo nate mos ta dija Babi ie punon ne Itali dhe vjen na viziton shpeshhere Ka plot 17 vjet keshtu , qe kur kam lindur une Mendoj se mami im nuk ka ndjere kurre dicka per mashkullin qe une quaj baba Gjithmone e degjoja te fliste keq per te ngaqe ai shpesh here kur vinte dilte me shoqerine dhe vinte c. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. plot termine. Doja që të shkoja në shtëpi dhe të harroja çdo gjë, por nuk mundja"-thotë 24 vjeçarja. Jam shum e pasur. Histori erotike - private-bad-credit-lenders. Mi piace: 7456. al : Jam 25vj,njoha nje vajze shume simpatike 25 vj,me trup te bukur sy jeshile i shkelqenin si dy margaritare,me nej fytyre engejllore buzet e vogla te kuqe te fryra,trup te gjate e holle me nje qafe si gazele,me cicat e. e njejta histori si me perpara dhe fiks ora 3,ooo zot si nuk vdiqa se kuptoi,me. U bë si një fëmi i vogël dhe nisi të qante me dënesë nga fjalët e vajzës. al : Si të humbni virgjërinë pa dhimbje? Humbja e virgjërisë është shpesh një temë që prek dhe frikëson gratë e reja, duke shkaktuar ankth dhe madje edhe një frikë të madhe në intimitet fizik. Prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi. Pas martese i japin një hyrje në Lushnje, sepse u hap një artistike atje dhe mamin tim e vendosën të bëhej shefe e prodhimit, të mësonte punëtoret. Ndodhi… Ndodhi një mëkat. Histori tradhëtie- Nusja e shokut tim më kënaqi në shtrat. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. “Si fillim isha e shokuar dhe nuk e kuptoja dot. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. kohe kur ishim me mire se kurre, si ne cdo histori dashurie qe pershkruhet ne filma dhe libra, gjerat nuk ecen ne vaj. Ato gjejne nje djale me te cilin duhet te kryejne marredhenie “gruaja e tyre”. si e qiva kunaten. kishte kofshe te bukra dhe bythe te rrumbullaket. – Sa do të gëzohej Ademi. Ajo na zgjati dorën me politesë. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. sebepi i sherrit isha une sepse meresha me nje vajze te. Ne dhomen e vogel flinim 4 veta,ndoshto kjo qe po shkruaj edhte budallaki,por nuk kam deshiru ashtu ndoshta per shkak te moshes. Te gjithe qe na njihnin atje te lokali jone kur vajtem ne hotel filluam te putheshim me aq pasjon ,sa i benim keq njeri tjetrit filloj te me griste robat me mani dhe ndjeja lotet e tij ne trupin tim dhe. se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hotishte me te vertet. Dj Amar Music. i kisha bythet e saj ne nje. Histori Erosi Seks Si Me Qiu. TREGIME EROTIKE/TREGIME EKSITUESe TREGIME EROTIKE /ALB DATING/ Express Credit-Apply for your loan to meet your goals Po s`deshiroj te behem bajat me mburrjet e mija po nese doni te dini per Tunen qe pe rreh zogun per gjdo gje ateher le ta dini se ta kurve e kam qire sa sma qon karin ma. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Në kuadrin e organizimit të aktiviteteve letrare, Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall çmimet letrare “Frang Bardhi – 2015” për Konkursin Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër. Ndërsa me njerëzit ishte tjetër gjë, ata i ndërtova vetë. Ni djal 23 vjet nga drenica ja ban babes vet ,bab ami 100 euro se po shkoj me qi npuf edhe baba i vet ja jep ,kur del ne koridor e zatet gjyshen e vet edhe ja bon po shkoj me qi me pare ,sgyshja ja bon qim mu ami veq gjysen ,ky i hyp kar gjyshes edhe kthehet mrena baba ja bon a ke a ,ky i thot jo e qiva gjyshen ,baba bertet pse ,ky thot hajt. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. Çmime II: Embriologji, një për të gjithë e të gjithë për një Në vazhdë të ciklit Çmime, që nisa ca kohë më herët me vepra të vlerësuara prej shqyrtimesh sistematike të letërsisë bashkëkohore shqiptare, unë dhashë mendimin tim mbi veprën fituese të çmimit “Kadare” të vitit 2017, ‘Profeti nga Praga’ të zotit Musa Ramadani. Jam shumë mirë, ndihmoj edhe njerëz të tjerë siç më kanë ndihmuar mua dhe mamin tim kur kemi ardhur në Angli, jo të marrin prapë gomone, i sugjerojmë gjithmonë rrugën e drejtë dhe të sigurtë. To connect with Dj Amar Music, join Facebook today. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Tregime Erotike - Forum seks shqiptar. “Ne nuk largohemi nga toka jonë, me këtë rrojmë, këtu hapim varret”. Familje me ni puntor te varfun jetonim ne nje dhom ku rrinim dhe flinim ne te{kamshtepiz},ka qen shum veshtir per 4 veta,me kujtohen qdo nat renkimet e nenes. Mezi priste të punoje me ne, në shkollën tonë. Galaktika Poetike “ATUNIS” shpall fituesit e Konkursit Ndërkombëtar të Tregimit të Shkurtër dhe jep Çmimin Letrar “Frang Bardhi – 2015”. Jam një djalë 25 vjeç dhe desha të ndaj me ju një histori që më ka ndodhur…Unë jam i lidhur kam rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetëm një motër një vit më të madhe se unë. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Po aja ishte profi si ne filma permbi pantola bente kishte ishte duke thithur dhe kja me kalli edhe ma shum. Një histori që gjallon si shqiptare Kjo është historia prekëse e Teto Bonarisë, rrobaqepëses së vjetër, që merr një bijë për shpirt, pikërisht Marian e vogël. Dhe fillova të desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit të tij dhe fillova të lepije Karin e tij si akulloren. Paradite laheshim me brekë se kishte mbipopullim me fëmijë, gra e pleq, ndërsa pasdite pa brekë, se plazhi ishte yni komplet. Nuk kam pasur kurrë probleme me burrë, por kohëve të fundit në jetën time ndodhi një e papritur, e që po më brenë ndërgjegjja për tradhtinë që i bëra burrit. Se si ai e kish joshur me një dhuratë deri në shtëpinë e tij, se si i kish ofruar një gotë pije të fortë, se ajo e kish ndjerë që atij ja kish ënda, por nuk kish tentuar të largohej pasi ndjehej shumë e mikluar nga komplimentat e tij, por edhe e ngacmuar nga shikimet e tij të papërmbajtura, si e kish pirë gotën e parë në. Prinderit jetojne jashte dhe. Mua vetëm me mamin tim nuk më kanë thënë që jam në lidhje, sepse çdo fotografi që kam nxjerrë qoftë edhe me pjesëtar të familjes mediat kanë shkruar: “Veseli në lidhje me këtë bukuroshe…, etj, etj”. Ragipi e prezentoi atë, e pastaj e coi ne dhomën e tij te fjetjes. Nuk flisja me asnjëri. 2016 - Lexo. 2016 - Bota Sot. Tani rrefen sekretet si e ndolli fatin e saj te mbare nga Zefina Hasani. Protesta mund t’i vlente të ishte dhe thellësisht paqësore “ose më shumë se paqësore”, si e përshkruan Grida gati- gati me nota erotike dhe të ishte kjo si një provë që ditën e hënë të ulej në tavolinë me zëvendës-sekretarin e Shtetit të SHBA dhe t’i thoshte “tani do hyj në zgjedhje”, se tregova se jam për paqe. Babain si cdo prind e kisha emigrant ne greqi dhe rrinim vetem me mamin, mami flinte gjithmon me vllain e vogel por gjithmone e mbante deren hapur se ne flinim tek dhoma tjeter dhe nje nate po binte shi dhe nuk kishte drita. Nuk kam deshir ti. Jam shum e pasur. ausaid scholarship application form for 2019 fiji boston globe obituaries today death notices hallmark channel actors and actresses clave activacion office 365 resuelto sam maloof furniture book holiday garbage and recycling collection schedule calgary baltimore city public schools calendar 2019 and 2019 sam maloof furniture finishes tomica wright hiv positive 2019 avanti altro chi. Me kallke krejt, krejt karin e futi. o qfare lezeti apo ajo nuk ishte shume e mire beme sex per reth nje ore dhe me ne fund derdha ne goje te saj perseri vazhduam duke ma mare ne goje pastaj u futem ne dush dhe aty e qiva perseri o cfare kenaqesie u ulem te fleme dhe gjithe naten duke pare porno e duke bere sex si ne filmin qe po shihnim sot une jam 45 vjec dhe akoma vazhdoj te. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. “Unë nuk isha një viktimë e babait tim, por edhe e vetes sime dhe ndjenjave të mia”- shton vajza. Dhe disa minuta më vonë ai filloi të më zhvesh brekët dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjënjëri dhe më hyri ndërmjet këmbëve dhe po e lepinte pidhin tim të nxeht. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport. php(143) : runtime-created function(1) : eval()'d code(156) : runtime-created function. ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Lotet e saj lanin trupin tim. Po ti Lali djali kurves ma han karin po t’them rilindas apo kerkon Leke?Te gjith kurvat dhe bythqirat jan mbledhur tek rilindja. Kari po me fryhej prape. Gjoks shum te bukur dhe bythet me thone qe i kam si pornostar. Dj Amar Music. Jam shum seksi. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Ia ktheva përgjigjen: I thash me kënaqesi. Ma hoqi trurin fare por nuk dija si t'i afrohesha. Tani jam lodh, nuk dua më femra, se ska ditë të mos kaloj nga 2-3 në 24 orë, më vijnë vetë, dashurohemi pas shikimit e tipit tim më thonë, janë bërë me fiksime. Si bera sex me nje 43 vjeqre ne franc. Prsh te dashur lexues jam nje vajze 19 vj,po ju trg historine time te pare kur ishja 17 vj,,kam t dashurin 27 vj,vendosem te ikim ne nje ishull ne greqi per pushime ishin ditet e para tona te fejeses,vendosemi. Dyqani i tij ishte pak i crregullt. Histori e tmerrshme +18/ Si bëra seks me mamin dhe shoqen e saj 48 minuta më parë no comment #Histori Letër mardhënje sekaual seks Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Jam nje gru e matrume kam 3 fmi jetoj n amerik. seks me vellain tim Si mund te ndodhe nje gje e tille thone njerezit. Ndërsa me njerëzit ishte tjetër gjë, ata i ndërtova vetë. Si vajzë kam bërë jetë normale, kam pasur edhe unë probleme me nënën time dhe mjaft madje, sepse kemi karaktere të kundërta, por asnjëherë nuk mbajmë inat. Dj Amar Music. Jam nje gru e matrume kam 3 fmi jetoj n amerik. Histori e tmerrshme +18/ Si bëra seks me mamin dhe shoqen e saj 48 minuta më parë no comment #Histori Letër mardhënje sekaual seks Është e sikletshme të tregosh përjetime, që ndonjëherë duken si të pamundura të kryen apo deri aty sa mund të jenë dhe të paimagjinueshme. Histori Erotike Si Qiva Mamin Tim. Histori Erotike Te 2018. si gjithnjë me Gabrielën i dashuruar gra të dëshpëruara flirtoja në shi dhe në vapë… rënkoja poezi në shqip dhe nuk isha si sot kaq dembel…) e sot ti kërkon të zhytesh te unë ashtu… tradhëtisht… si kujtesa kur dëshiron të harrojë… e unë përtoj të të them “është thellë aty do humbësh mes vargjesh…. Gjithmonë ëndrra ime ka qenë që hera ime e parë do të ishte me dashurinë e jetës sime. Jam shum seksi. Katerina: “Mua më quajnë Katerina, jam 25 vjeç, lindur dhe rritur në Greqi, jam nënë e tre vajzave. Prinderit jetojne jashte dhe. Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. I rashe qepenit dhe nje burre i veshur me kanatjere doli dhe hapi deren. Po ti Lali djali kurves ma han karin po t’them rilindas apo kerkon Leke?Te gjith kurvat dhe bythqirat jan mbledhur tek rilindja. Nuik eshte si burrat e tjere shqiptar , te shendoshe por e mbante trupin ne forme pasi merrej me sport.